תפריט דברו איתנו:04-8729696

סיפורים שלכם

פינוקיו וגולדה וליידי ז"ל

הגענו לאמץ כלב אחד קטן שיעיר את הגדול... בחרנו את ליידי, כלבה שחורה מעורבת קטנה ומהממת. במקביל סיפרו לנו על גולדה שנאלצה לעאז אמרו כי היא בערך בת 6-7 ושאין לה הרבה סיכוי שמשהו ייקח אותה. הלכנו רק ״לראות״ אותה והיא הסתכלה עלי עם עיניים טובות ומדהימות מתוך הקופסאות במרפאה ולא יכולתי להשאיר אותה שם. הבחורה שליוותה אותנו אמרה בצחוק ״ יש מבצע , לוקחים שניים השלישי חינם״- אז באותה נשימה אמרתי לה- אם ככה אז תביאי את הפינוקיו הזה..בור ניתוח קשה לאחר תאונת דרכים, אך כלבה שמחה, . ומאז הם פה...
ליידי הייתה כלבה נאמנה, חכמה, ציידת מעולה (הייתה מתיישבת ליד המדיח וככה היינו יודעים שיש עכבר...) היו לה 10 שנים יפות ובשנה האחרונה היה לה קשה והיא נפטרה לפני חודשיים.
גולדה, היום צריכה להיות בין 16-17. כלבה מחונכת ומדהימה, לקח לי זמן "לקלקל" אותה, למדה שמותר לצאת מהבית גם ללא רצועה, למדה שמותר לעלות על ספות...לא מתלוננת לעולם ותמיד שמחה. הרווח כולו שלנו. מתנה משמים גם ליידי וגם גולדה - אך אין מתנות חינם, פינוקיו היה ונשאר מטורלל לגמרי, הבן הסורר שלנו, אוהב את החיים הטובים, כלב שמח ולבבי, מבלה ברפת של השכן בשעות היום (בורח בבוקר איך שפותחים את הדלת,., ) שומר הראש של זקני המושבה שיוצאים לטייל, מלווה אותם בדרכם, הולך לבקר את הילדים בגן, כולם מכירים אותו, מקבלת טלפונים במהלך היום שאבוא לקחת אותו, גידרנו את החצר אבל הוא מצא דרכי מילוט, מפונק בטירוף, מעיר אותי בלילה שאכסה אותו, אבל לא הייתי מחליפה אותו לעולם, אפילו עם השריטה.