תפריט דברו איתנו:04-8729696

סיפורים שלכם

ווילי


שלום לכולם,
בראשית דברינו נרצה להודות מקרב לב על מתנה מדהימה שקיבלנו מכם, מתנה יקרה מפז, מתנה שאין לה ערך כספי, קבלנו מכם את ווילי...
את ווילי ראינו לראשונה באתר שלכם וישר התאהבנו בו, העיניים שלו דיברו אלינו ושידרו אהבה, אהבה ורק אהבה. עיניי הדבש הגדולות שלו שמשתלבות בצבע פרוותו בצורה מושלמת עם ההליכה המלכותית ואדישה משהו מעניקות לנו שותף שקט, נעים, רגוע, נאמן ומלא אהבה.
את פונטש (ווילי) קיבלה באהבה ושמחה גדולה כלבה נוספת שלנו שגם היא בילתה אצלכם ואף באותו הכלוב עם פונטש ונראה כי הם זכרו אחד את השנייה והחיבור והכימיה ביניהם היו מידית ומושלמים ומהרגע הראשון שפונטש נכנס בשער הם התחברו ומאז לא נפרדו לרגע ואף אחד מהם לא זז מבלי לחכות לשני .
כיף אדיר לראות את השינוי המדהים שחל בפונטש מרגע הגיעו אלינו, בימים הראשונים פונטש היה מפוחד, כבוי וחסר כל רגש, הוא אפילו סירב לשבת כאשר הייתה נוכחות של אדם זה או אחר, הוא היה מסרב לאכול עד אשר התרחקנו כולנו למרחק סביר מבחינתו וגם אז היה אוכל בחשש רב. בשבועות שחלפו פונטש החל לקבל יותר ויותר ביטחון והחל להשתובב ולהתרוצץ ומרגע לרגע החל לקבל אופי משלו, אופי מיוחד ואצילי. הוא איננו ספוג באנרגיה מטורפת ומחפש ריגושים כל הזמן אלא רגוע, אדיש וכל רצונו הוא בחברה, ליטוף, אהבה ומגע. מרגע שאחד מבני הבית יוצא החוצה, רץ אליו פונטש בשמחה והתלהבות ומזנק על שתי רגליו האחוריות ומחכה לנשיקה, מבלי נשיקה זו הוא לא מתחיל את היום.
אנו שמחים ונרגשים כי הוא מחובר ומאוהב בכלבתנו השנייה, לילי , ומדהים לראות את האהבה ביניהם.

שינינו את שמו מווילי לפונטש עקב שמה של הכלבה לילי, כאשר היינו קוראים לאחד מהם הם היו מתבלבלים ומבולבלים ולכן שינינו את שמו והוא קיבל את שמו החדש מיידית.
מדהים לראות כיצד פונטש נפתח אלינו והתרגל לחיים אצלנו, הוא מקנא מיד עם הוא מבחין באחד החתולים או בלילי מתרפקים עלינו והוא קופץ ודוחף את כולם על מנת לקבל את מנת הליטוף שלו.

הקנאה שלו ללילי והצורה שבה הוא מגן עליה ראויים להערצה ואכן אנו מעריצים אותו ולא רק על כך.
לסיום, אנו רוצים להודות לכם שוב ושוב על חבר ושותף נאמן ומדהים וגם על כלבתנו השנייה לילי, שהיא נכס בפני עצמה .

המשיכו בעבודת הקודש אותה אתם עושים בנאמנות ואהבה בלתי תלויה.

בכבוד ואהבה גדולה
משפחת כהן (המורחבת )