תפריט דברו איתנו:04-8729696

סיפורים שלכם

צצה

איבדנו חתולה. כאשר החלטנו לאפשר לחתולים שלנו לצאת כרצונם החוצה האפשרות שהם לא יחזרו הבזיקה במוחנו.

גארפ החתולה נדרסה מול עינינו וחוץ מלקחת אותה לוטרינר לקצר את סיבלה לא יכולנו לעשות דבר.
הבית שלנו תמיד שוקק חיים. באותה תקופה מלבד החתולה שאיננה עוד אירחו אותנו בביתם 2 חתולים נוספים, בוץ'' ובינקי, וכלבה בשם ג''יגה (שאומצה גם כן מצער בעלי חיים בסיפור אחר לחלוטין).

לכל חיה בביתנו ישנו האופי שלה ותפקידה והאובדן השאיר חור בתיפקודו הכללי של הבית כאורגניזם חי אחד.
הגענו לצער בעלי חיים לאחר מספר ימי עצב למצוא חתולה חדשה אשר תכניס שנית שמחה, רעש ובאלגן לביתנו. כמובן שתפקיד זה יכולה למלא רק חתולה טורטית בצבעה ובאופייה.

אווה הפנתה אותנו ישירות לחתולה שהובאה עם שגר גורים מאתר בנייה במוצקין, ושם בין חמשת אחיה (שגם הם נמסרו לאימוץ במשך הזמן), שכבה לה גורה טורטית בגודל כף יד של פעוט וקראה לנו לקחת אותה.
וכך בלי הרבה התלבטויות הגיעה גורה חסרת שם לביתנו למפגש עם שאר אחיה החוקיים. שני החתולים בראייתם העל-חושית הבינו את גודל האסון המגיע ונמלטו מהבית ליומיים וחזרו רק כאשר האוכל הוגש לקעריתם.

לעומתם ג''יגה הכלבה לא יכלה לברוח, ונאלצה להתמודד עם גוש הפרווה הלח והמיילל שהונח לפניה כעובדה מוגמרת. כאסטרטגית ידועה עבר במוחה של ג''יגה המשפט "אם אינך יכול לנצח אותם, הצטרף אליהם" ותוך רגע מפחיד למדי נישא גוש הפרווה הקטן בפיה של הכלבה.

אנו שעמדנו לידם לא ידענו מה הולך לקרות ותפסנו עמדות זינוק למקרה שג''יגה תחליט כי הבאנו לה חטיף חדש ומשעשע ותנסה לטעום אותו. לא יכולנו לנחש או לצפות את אשר הולך להתרחש עוד רגע.
כאשר היא נושאת את הכדור המצווח בפיה הלכה הכלבה אל מיטתה המרופדת והניחה אותו שם. לאחר מכן התיישבה במעגל סביבו וכיוונה את המוש המיילל אל תוך ביטנה. הדבר הקטן שאמור להיות חתול הבין מיידית את הכוונה והחל לינוק מתוך הבטן המוגשת אליו.

התברר לנו מייד שהבאנו חיית מחמד לחיית המחמד שלנו. חיכינו לנו שג''יגה תמצא שם לגורת החתולים החדשה אך התברר לנו כי בין בעלי חיים אין צורך בשמות. הלכנו למקורות ולאחר שהחתולה פשוט צצה לנו בין השמיכות לילה אחד החלטנו לקרוא לה צצה כשם אחת מגיבורות השיר "צץ וצצה" של אלתרמן.
החתולה גדלה להיות חתולה מעופפת בין עצי השכונה, אך כל פעם שג''יגה יוצאת לטיול היא מגיחה ומגיעה לטייל איתה וכאשר ג''יגה חוזרת הביתה מנסיעה איתנו היא מגיעה לברך אותה לשלום, ג''יגה מתיישבת במעגל על הריצפה וצצה ממשיכה לינוק ולגרגר כאילו אין חתולה מאושרת ממנה.

הבאלגן והרעש חזרו לביתנו, ג''יגה שעד כה לא הסתדרה עם חתולי הבית קיבלה גורה חדשה והבית חזר לתפקד כיחידה אחת מסונכרנת.