תפריט דברו איתנו:04-8729696

סיפורים שלכם

לילה

אני לפעמים מתנדבת באגודה לצער בעלי חיים בחיפה. זה קשה כל-כך, לא לקחת כלב הביתה כל שבוע, אך יש לי כבר 2 קוקר אמריקאיים (10 חתולי רחוב,4 צבים וארנב) ולכן בעלי מזכיר לי בכל פעם שאני יוצאת מן הדלת שיש לנו על מספיק חיות להשגיח.

 

כל שבוע אני הולכת הרבה עם הכלבים, ומתאהבת באחד אחרי השני. אני חוזרת בשבוע הבא ומתפללת שהחמוד האחרון שלי הלך לבית חדש טוב ואני הייתי ברת מזל- עד שפגשתי את לילה.

 אף פעם לא הבחנתי במיוחד בלילה עד שיום אחד נתתי לה תספורת וראיתי איזה אופי מתוק ואוהב יש לה. היא מעין פודל שחור בגודל בינוני וגיליתי שהיא היתה בצער בעלי חיים במשך 13 חודשים. אף אחד לא רצה אותה בגלל שהיא כלבה זקנה, אולי  בת 10 או יותר, הם אמרו. גם אולי בגלל שהיא שחורה, אנשים רבים בישראל לא אוהבים כלבים שחורים. הפרוגנוזה היתה שהיא תישאר בצער בעלי חיים עד סוף חייה- אולי 5 עד 8 שנים.

 

זה קבע. שכחתי את התזכורות של בעלי ולקחתי אותה הביתה. היא קפצה על הסלון לידו והיצמדה אליו והוא נתפס. הבטחתי שזה רק זמני עד שאמצע את הבית הנכון בשבילה.

אחד אחד מן החברים שלי סרבו לי, "זקנה מדי, גדולה מדי, שחורה מדי, המין הלא נכון...". לאחר 3 חודשים, סוף סוף מצאתי מישהו שרצה פודל שחור. כאשר סיפרתי את זה  לבעלי הוא שם את זרועו הגנתית סביב לילה  ואמר "טוב, אז מוטב שתתקשרי לצער בעלי חיים ותשאלי אם יש להם יותר כאלה." לילה ליקקה את פניו.

 

לילה היא ממש הכלבה המתוקה והאוהבת ביותר שתפגשו אי פעם. היא מצויינת בחברת כלבים אחרים, חתולים ועוד. היא אוהבת צעצועים וטיולים ובמיוחד לנסוע ברכב של בעלי כשהיא יושבת לידו, אך העיסוק האהוב עליה ביותר הוא להיצמד אליך בזמן צפייה בטלוויזיה. היא גם מסתכלת בטלוויזיה במהופך עם רגליה באוויר. היא חושבת שזה הגיוני יותר ככה. היא מאוד פעילה ובריאה וזה קשה להאמין בגילה. בעלי אוהב אותה מאוד. היא נקיית-בית. והיא גם כלבת שמירה טובה. היא לא מרשה לאף אחד להכנס בשער עד אני או בעלי מדברים איתם. ומכיוון שהיא פודל היא לא מזילה שיער  ואינה מריחה. לעיתים קרובות, אנו תוהים אם הבעלים הקודמים שלה מתגעגעים אליה. היא נמצאה נודדת ברחוב ולא הצליחו לזהות את ביתה בזמו.

 

אנו מקווים שלילה תהיה איתנו שנים רבות.

 

ג''''רלדין טמל